آموزش تغییر DNS های دامنه

در این آموزش نحوه تغییر DNS ها و یا نیم سرور (Nameservers) دامنه آموزش داده می شود. برای اینکه دامنه به هاست متصل شود نیاز است DNS های هاست خود را بر روی دامنه تنظیم نمایید.

عدم نمایش اینماد در وردپرس

در این مطلب نحوه رفع مشکل عدم نمایش اینماد در وردپرس آموزش داده می شود. معمولا پس از قرار دادن کد نماد اعتماد در سایت وردپرسی اکثر سایت ها با مشکل عدم نمایش نماد اعتماد الکترونیکی مواجه می شوند. برای رفع این مشکل با ما همراه باشید.

ارتقای پلن هاست

در این مطلب نحوه ارتقای هاست به پلن بالاتر آموزش داده می شود. برای مثال در صورتی که به حجم فضای هاست، پهنای باند و یا امکانات بیشتری نیاز داشته باشید می توانید به سادگی و بدون تغییر اطلاعات، هاست خود را به پلن های بالاتر ارتقا دهید.

فعال سازی LiteSpeed Cache در وردپرس

در این مطلب نحوه نصب و فعال سازی افزونه کش لایت اسپید LiteSpeed Cache در وردپرس آموزش داده می شود. لایت اسپید کش بهترین افزونه کش و بهینه سازی سرعت سایت وردپرس می باشد که توسط تیم توسعه دهنده وب سرور لایت اسپید مخصوص وردپرس ساخته شده است.

رفع مشکل وردپرس پس از تغییر دامنه

در صورتی که اسکریپت سایت شما وردپرس می باشد و پس از تغییر دامنه اصلی هاست، سایت شما به شکل ناقص و نامناسبی نمایش داده می شود و یا قالب سایت به هم ریخته است مطابق آموزش زیر عمل نمایید:

کاهش زمان پاسخ سرور در وردپرس

کاهش زمان پاسخگویی سرور در وردپرس یکی از مهمترین جنبه هایی است که می تواند به توسعه و رشد سایت یا فروشگاه اینترنتی شما کمک کند. افزایش سرعت وردپرس از طرفی برای بازدیدکنندگان و از طرفی برای سئو گوگل این مسئله بسیار مهم و باعث رشد وب سایت خواهد شد.

رفع خطای ModSecurity در سی پنل

در این مطلب نحوه رفع مشکل هنگام نصب ModSecurity در سی پنل آموزش داده می شود. معمولا برای اولین بار مدسکوریتی بدون مشکل فعال می گردد اما اگر با آپدیت EasyApache و یا reinstall نمودن EasyApache مدسکوریتی غیرفعال شده باشد زمان نصب و فعال سازی مجدد پیغام خطا دریافت می شود.

تغییر رابط مالی دامنه ir در ایرنیک

در این مطلب نحوه تغییر رابط مالی و رابط فنی دامنه ir جهت تمدید و یا انتقال دامنه به صورت تصویری آموزش داده می شود. با تغییر رابط مالی و رابط فنی دامنه امکان تمدید و انتقال توسط نمایندگان فروش ایرنیک فراهم می گردد.