رفع مشکل وردپرس پس از تغییر دامنه

در صورتی که اسکریپت سایت شما وردپرس می باشد و پس از تغییر دامنه اصلی هاست، سایت شما به شکل ناقص و نامناسبی نمایش داده می شود و یا قالب سایت به هم ریخته است مطابق آموزش زیر عمل نمایید:

کاهش زمان پاسخ سرور در وردپرس

کاهش زمان پاسخگویی سرور در وردپرس یکی از مهمترین جنبه هایی است که می تواند به توسعه و رشد سایت یا فروشگاه اینترنتی شما کمک کند. افزایش سرعت وردپرس از طرفی برای بازدیدکنندگان و از طرفی برای سئو گوگل این مسئله بسیار مهم و باعث رشد وب سایت خواهد شد.

رفع خطای ModSecurity در سی پنل

در این مطلب نحوه رفع مشکل هنگام نصب ModSecurity در سی پنل آموزش داده می شود. معمولا برای اولین بار مدسکوریتی بدون مشکل فعال می گردد اما اگر با آپدیت EasyApache و یا reinstall نمودن EasyApache مدسکوریتی غیرفعال شده باشد زمان نصب و فعال سازی مجدد پیغام خطا دریافت می شود.

تغییر رابط مالی دامنه ir در ایرنیک

در این مطلب نحوه تغییر رابط مالی و رابط فنی دامنه ir جهت تمدید و یا انتقال دامنه به صورت تصویری آموزش داده می شود. با تغییر رابط مالی و رابط فنی دامنه امکان تمدید و انتقال توسط نمایندگان فروش ایرنیک فراهم می گردد.

درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان

در این مطلب نحوه دریافت درگاه پرداخت اینترنتی بانک سامان (سپ، شرکت پرداخت الکترونیک سامان)  آموزش داده می شود. درگاه پرداخت آنلاین این امکان را برای افراد فراهم آورده تا فروشندگان کالا و خدمات بتوانند با اتصال فروشگاه اینترنتی خود به سامانه پرداخت اینترنتی به سادگی و سرعت بالا کالای خود را بفروشند و خدمات ارائه دهند.

فروش فایل در ووکامرس

در این مطلب نحوه ایجاد یک سایت فروش فایل با استفاده از افزونه ووکامرس در وردپرس آموزش داده می شود. با استفاده از WooCommerce به راحتی می توانید یک سایت فروش فایل و محصولات مجازی که قابل دانلود و دریافت به صورت اینترنتی داشته باشند راه اندازی نمایید.