در این مطلب نحوه رفع مشکل عدم نمایش اینماد در وردپرس آموزش داده می شود. معمولا پس از قرار دادن کد نماد اعتماد در سایت وردپرسی اکثر سایت ها با مشکل عدم نمایش نماد اعتماد الکترونیکی مواجه می شوند. برای رفع این مشکل با ما همراه باشید.

 

عدم نمایش اینماد در وردپرس

 

قطعا شما هم با این مشکل روبرو شده‌اید که بعد از قرار دادن کد اینماد در وردپرس، بنر اینماد نمایش داده می‌شود، اما وقتی کاربر روی آن کلیک می‌کند وارد صفحه‌ی خطای نماد اعتماد مانند تصویر زیر می‌شود و پیغام سایت ارجاع دهنده شما به این صفحه برای ما مشخص نیست مشاهده می گردد.

 عدم نمایش نماد اعتماد در وردپرس

 

علت بروز مشکل چیست

دلیل بروز خطا و عدم نمایش اینماد برای سایت های وردپرسی این است که کد نماد اعتماد هنگام قرار گرفتن در وردپرس به صورت اتوماتیک دچار تغییر می‌شود. وردپرس به صورت خودکار لینک های خارجی سایت را با تگ rel="noopener noreferrer" نشانه گذاری می کند. اگر در سورس وب سایت خود لینک اینماد قرار گرفته در سایت را بررسی کنید، متوجه خواهید شد که rel مربوط به آن noopener می باشد.

 

نحوه رفع مشکل اینماد در وردپرس

برای برطرف کردن این مشکل می بایست کد زیر را به فایل functions.php موجود در قالب وب سایت تان اضافه کنید:

 

add_filter( 'wp_targeted_link_rel' , function () {
    return;
} );

 

جهت ویرایش فایل functions.php قالب وردپرس به 2 روش می توانید اقدام نمایید:

روش اول: پس از ورود به پنل پیشخوان وردپرس وارد مسیر نمایش > ویرایشگر پوسته شوید و فایل functions.php را جهت ویرایش باز کنید و کد فوق را در انتهای فایل قرار دهید و ذخیره نمایید.

 

روش دوم: وارد کنترل پنل هاست خود شوید (سی پنل یا دایرکت ادمین فرقی ندارد) در محل نصب وردپرس وارد مسیر  wp-content/themes/[your-theme] شوید و فایل functions.php را جهت ویرایش باز کنید و کد فوق را در انتهای فایل قرار دهید و ذخیره نمایید.

 

موفق باشید